| razvan990 a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine cu intrebarea asta am nevoie de cineva sau de un site care sa ma ajute sa urmares nr de mobil prin satelet va rog dati-mi un raspuns bun

12 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Ma indoiesc ca merge doar daca nu lucrezi la sri.

| catablondu a răspuns:

Buna, daca vrei localizarea unui telefon s-ar putea sa te ajute asta:
http://localizare-telefon.webs.com/

| Frank51 a răspuns (pentru catablondu):

Nu functioneaza, din pacate...

| catablondu a răspuns (pentru Frank51):

:-) Da, atunci singura solutie e intr-adevar sa faci asta prin intermediul politiei, dar aici problema se pune ca nu poti obtine localizarea decat in cazuri extreme si ei pot sa nu iti ofere informatia din motive de securitate si doar sa-si faca datoria daca e cazul.

| razvan990 explică (pentru catablondu):

Si cum se foloseste?

| catablondu a răspuns (pentru razvan990):

Varianta cu site-ul respective se pare ca nu e functionala pana la urma, iar cea cu autoritatile, daca este cazul se depune reclamatie si in functie de gravitatea situatiei se poate trece la urmarirea telefonului.

| razvan990 explică (pentru catablondu):

Si cum depun o reclamatie?

| catablondu a răspuns (pentru razvan990):

Mergi la cea mai apropiata sectie de politie, dar depinde daca merita. Daca vrei zi-mi in privat sau pe mail catalingeorgescu151@gmail.com situatia sa iti zic in mare parte daca merita sa faci drumuri. Odata ajuns la politie, dai o declaratie si primesti un numar de inregistrare a reclamatiei pe care il pastrezi. In baza lui te poti interesa ce noutati exista in situatia ta. Numai bine.

| razvan990 explică (pentru catablondu):

Ma dar am doar 14 ani alt site nu este?

| catablondu a răspuns (pentru razvan990):

Aha, acum inteleg. Siteurile sunt relative, dar daca vrei da-mi un mail cu problema ta si poate te ajut intr-un fel. La 14 ani nu rezolvi o situatie daca localizezi telefonul. Daca crezi ca te pot ajuta scrie-mi un mail pe catalingeorgescu151@gmail.com.

| razvan990 explică (pentru catablondu):

Nu e buna adresa ai fb?

| catablondu a răspuns (pentru razvan990):

Am, dar intru din an in pasti. :-) ti-am dat mail-ul ca il verific mult mai des, cel putin de doua ori pe zi. Iti mai dau doua variante sa dai de mine usor: mail: contact@mafia-club.eu sau mess: catalingeorgescu59
.