| AlexX a întrebat:

As dori daca se poate sa imi dati o idee de aplicatie pentru mobil. Ceva ce aveti nevoie dar nu o gasiti pe internet sau o idee care v-ar ajuta foarte mult.

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Daca ai putea moda BOLT Browser Java, in asa fel incat sa mearga pe serverele de la Opera sau UC Web. De ce? Pentru ca Bolt avea flash player, si incarca pagini complete dar din pacate a dat faliment in 2010. Daca trebuie sa faci tu un programel, ce-ai zice de un Document Viewer/Editor care chiar sa mearga, un editor foto, un editor audio, ca sa pot sa imi fac propriile tonuri de apel (30 secunde), Bluetooth Navigator in limba romana si cu interfata grafica, un program de parolat fisiere, SAU, pentru ca am un Nokia C3 cu S40 nu am folderul "schite" in mesaje si nu pot sa reglez intensitatea luminoasa a ecranului, poate poti sa faci tu ceva in privinta asta(desi nu cred). Succes!

| Skynettt a răspuns:

Mki-ar trebui flash player java asta chiar nu gasesc pe net

| AlexX explică (pentru Skynettt):

Ai incercat Adobe Flash player java