| anonim_4396 a întrebat:

Care retea sociala vi se pare cea mai de succes si care credeti ca are cele mai mari sanse sa fie lider in Romania in urmatorii ani? Hi5, Facebook, Myspace, Heyo, bebo, Orkut, care?

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu cred ca hi5-ul are cel mai mare succes... Sau avea... Ca multi au ajuns sa se scarbeasca de ce vad acolo si si-au sters contul... Eu prefer myspace-ul. L-am facut pentru prieteni... pentru anumite trupe... Am descoperit alte trupe dintre care unele chiar mi-au placut... Si m-i se pare ok.

| borsec a răspuns:

Cred ca Hi5 si Netlog.

| NimeniCuActe a răspuns:

Hi5-ul va ramane pentru oamenii care prefera ceva "simplu"... si poze tipice de Hi5 laughing... Myspace va creste, are potential mai ales pentru cei care vor sa-si promoveze trupele on-line, si bineinteles pentru socializare, iar restul nu am apucat sa le cunosc mai binehappy... din cate observ si pe TPU as putea zice ca e un tip de socializare, dar atata timp cat va ramane la un nivel decent... i see no problem in thathappy...

| flori_8244 a răspuns:

FACEBOOK

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hi5 deoarece este usor de manevrat, este pentru toti. Dar eu tot nu ma inscriu acololaughing

| alabala a răspuns:

Well, cred ca Myspace, deoarece hi5'ul a decazut un ultimul hal, avand in vedere ca acum toate pitipoancele isi pun poze dezbracate pentru a arata cat de " originale " "este " ele. De heyo si bebo nu am auzit inca. happy