| TheLiSS a întrebat:

Care stie dac mergem maine la scoala big grin

8 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Pai ministerul nu a anuntat nimic, asa ca fiecare scoala hotaraste pentru ea, altele fac, altele recupereaza sambata sau deloc, intreaba un coleg, poate te ajuta elwinking

| Hydrangeaceae a răspuns:

Unele scoli invata si altele nu, dar daca au liber vor recupera saptamana viitoare. Suna un coleg si intreaba-l sau spune-i mamei tale sa o sune pe diriginta.

| Négatif a răspuns:

Bună.
Dacă nu ţi-a spus ieri la şcoală să nu te duci, înseamnă că mâine ai şcoală.
De exemplu, eu nu am, depinde de director.
Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi invatam maine adic vinerea eu sunt din Urziceni oricum am ore usoare doar istorie e nasol vin pe la si jumate in clasa happy

| Archdaemon a răspuns:

Da, din pacate mergemsad

| flavia19 a răspuns:

Buna! Cred ca cel mai bine ar fi sa-ti intrebi dirigintele.Eu invat maine, sunt din Bacau, insa unele scoli nu invatasad

| alexutzu5555 a răspuns:

Unele scoli merg dar unele nu de ex la mine se merge

| elenamicutza99ceamaifrumoasafata a răspuns:

Nu mergem la scoala