| Kesha_8753 a întrebat:

happy Stie cineva daca maine mergem l scoala ( maine fiind joi happy ). Mersi:*

Răspuns Câştigător
| Sweet00Alice a răspuns:

Hey. Da, din pacate, maine se merge la scoala, dar exista si exceptii.
De exemplu satele sau comunele nu merg sad

5 răspunsuri:
| fericitaaaa a răspuns:

Pai draguta, conteaza judetul in care esti. am auzit ca ei din Iasi mnu merg, dar eu una fiind din Suceava, mer. asa ca straight face

| fericitaaaa a răspuns:

Pai draguta, conteaza judetul in care esti. am auzit ca ceii din Iasi mnu merg, dar eu una fiind din Suceava, mer. asa ca straight face

| VanillaChocolatte a răspuns:

Pana Luni nu mergem la scoala!
FundA?

| Kena a răspuns:

Nu...Depinde ce oras esti...Eu stiu ca nu se fac ore pana luni

| OneLove_2406 a răspuns:

Http://isjvn.vn.edu.ro/ Toate scolile din Vrancea inchise si maine si poimaine

de luni la sscl :D:X: