| Stephanya a întrebat:

Care sunt artistii illuminati sau satanisti?

Răspuns Câştigător
| darkcloud256 a răspuns:

Illuminatii cica e o grupare intunecata, cu ganduri nuprea bune. Un fel de satanisti, foarte bine ascunsi. Se zice despre ei ca au omorat mai multi artisti muzicali, precum si pe Michael Jackson si cica is foarte bine organizati. Cauta pe youtube " Demascarea Industriei Muzicale ".

4 răspunsuri:
| justde3a a răspuns:

Nu sunt. Nu exista asa ceva... Nu mai crede toate "basmele" laughing [Asta e parerea meawinking]

| hellgirlmonster a răspuns:

Am auzit si eu de astia. cica cei mai multi sunt rapperii

| ElectricChapel a răspuns:

Dar nu exista asa ceva! Daca erau in primul rand crezi ca ar fi recunoscut vreunul? NU! Astea sunt basme de adormit copiii.

| Szakacs_Ralf_1999 a răspuns:

Velea a recunoscut asta si nu e singur hai sa iti mai zic: beyonce inna rihana gaga carbon delia aproape toti sunt satanisti dar impotriva vointei lor ei practice primesc lux si bani pentru a devein de partea satanei