| Paulutzu a întrebat:

Care sunt avantajele si dezavantajele in cariera de footbalist? Vreau ceva mai complex.

1 răspuns:
| goejoy a răspuns:

Liniutele sunt pentru delimitarea terenului, nu pentru altceva... ex Mutu laughing e greu in Romania sa te "remarci" si asta poate confirma un vecin destul de talentat, dar din pacate nu dispune de prea mult talent financiar, lucru ce l-ar fi putut propulsa la Academia G. Hagi sau la alt club/academie de juniori, poate in afara, atunci cand au loc competitii locale/nationale... Daca treci acele momente si poate mai ai si o ruda mai importanta poti ajunge unde jucatorii sunt intelesi si ascultati putin mai mult, unde te poti afirma.