| JungHaYo a întrebat:

Care sunt cele mai bune marci de casti mari pentru a asculta muzica de la mp4 si telefon si de unde le pot achizitiona?(sa fie ieftine dar si de calitate).

5 răspunsuri:
| hardy1 a răspuns:

Akg,pioneer,beats-sunt marci bune!

| mklu a răspuns:

EuroGSM au cam cea mai mare varietate si poti gasi magazinele in galeriile comerciale ale hipermarketurile cora carefour auchan din toate oras3ele mari. Te duci cu cati bani ai si in functie de asta ti se vor recomanda produsele.
Ce e mai important e ca iti ofera 2 ani garantie la orice casti cumperi. Bafta

| Jax16 a răspuns:

Deci cele mai bune casti pentru muzica te asigur ca sunt de la sony.acum preturile variaza si in functie de marime pentru ca ele pot costa si intre 50 -100 euro.Eu am niste Sony mdr v700 si sunt foarte mutimit tongue

| JungHaYo explică (pentru Jax16):

Cat ai dat pe ele?

| Jax16 a răspuns (pentru JungHaYo):

Eu le-am luat prin cineva din Italia si au costat 60 d euro dar de la reprezentanta. deci originale tongue