| sonia_3318 a întrebat:

Care sunt cele mai mari temeri ale voastre? ale mele sunt : 1 sa nu imi pierd catelul si 2 paianjeni

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa raman in spania toata viata mea ar fi cel mai mare cosmar al meu

| mihaibrasov a răspuns:

Sa nu-mi pierd jobul ar fi una... in rest nu prea mi-e teama de mai nimic.

| Cretaker a răspuns:

Sa traiesc intr'un oras plin de rromi ar fi marea mea frica.

da, ati citit bine, tocmai am scris T I G A N I.

Problem, TPU?

| Anileda a răspuns:

Insectele

Serpii

| daniela_9291 a răspuns:

Pai
1.Sa nu fiu agresata
2.De orice fel de insecta:&

| JBeebsAndUsher a răspuns:

A mele:
1. spitalele [ mai precis. injectile. veccinurile. big grin ]
2.insectele [ paianjenii. etc. ]
3.sa merg cu avionu´ laughing) [ nu d einaltime. da tot am gandu´ ca se prabuseste laughing). ].

Bye wave. :*

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Pai, de intuneric. Cande eram mica, in capatul holului si la stanga era o camera care ma speria. Nimeni nu statea in ea. Avea doua paturi suprapuse, un dulap si un fotoliu. Imi era tare frica sa merg acolo pe motiv ca eu credeam ca acolo locuiesc niste fantome. Si acum, am 13, imi e frica rau de camera aia.

| Viviannnnnna a răspuns:

big grin
1)Samara [ the ring ]
2)chucky :-s [ putin ]
3)the descent
4)paianjeni
5)Tigani big grin
6)elevi mai mari ca mine
big grinbig grin astea sunt big grin laughing

| StefiMaria a răspuns:

Pai
1. sa nu fiu agresata [verbal/fizic]
2. de cocalari si pitipoance laughing
3. de intuneric
4. de animale [toate] :-ss

Cam atat :*

Pa, pa happy