| Bogdanmario1987 a întrebat:

Careva si-a schimbat buletinul cu unul nou? Ca am inteles ca deja au inceput sa se faca buletine in format precum permisul..Este adevarat sau doar asa vorbe in vant de la guvernanti?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e vorba in vant doar ca de la anul va intra in vigoare treaba asta

| StefanDrg a răspuns:

Orice lege reala data de guvern, prima oara apate in monitorul expres. Restul sunt fake news

| Rux2000 a răspuns:

L-am schimbat acum in jur de 3 săptămâni în urmă. Este normal. Mi se a spus că doar la anul se va schimba buletinele