| Rombix a întrebat:

Cargus sau Fan Courier?
Care e mai buna dupa parerea voastra?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cargus

| RAY a răspuns:

De cargus m-am convins, aleg fan curier

| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

La mine in oras ambele firme de curierat asi fac treaba exemplar.De la ambele firme de curierat inainte cu minim 6-12 ore primesc sms ca in data cutare se va face livrarea colet nr awb.
In ziua livrari curierul vine in instervalul specificat de mine, suna inainte de a ajunge cu 15-30 de minute sa zica ca vine cu coletul la ora H.

| Kryeno a răspuns:

Eu am avut experiențe foarte plăcute cu cei de la Fan Courier: au respectat timpul de livrare promis în mail-ul de confirmare, șoferul m-a sunat înainte cu cel puțin 1h înainte de predarea coletului și a fost destul de amabil încât să revină la o altă oră, pentru a-mi preda coletul (cu toate că nu era obligat s-o facă).

| Mihalache_Bogdan_Petru_1970 a răspuns:

Fan Courier sunt definitiv mai seriosi si mai profesionisti decat panaramele de la cargus...