| Alex_Copaciu_1996 a întrebat:

Fan Courier sau Cargus? De ce? Vreau sa cumpar o consola de jocuri de pe Mercador la 8 milioane.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ambele sunt firme serioase de curierar. eu zic ca problema mai mare e vanzatorul nu curierul

| OnuOnulică a răspuns:

Nu iti recomand.

| taken a răspuns:

Tot aia este.Un om pune intr-o masina un pachet(printre alte pachete) si vine la tine si-ti aduce pachetul.Sunt firme serioase ambele.

| darkusss a răspuns:

Fan courier deoarece sunt mai seriosi
Am comandat zeci de lucruri cu fan courier ca transportator si nu s-a intamplat nimc! funda?

| SMSK8Crew a răspuns:

Fan Courier. E rapid si de incredere.

| Alex_Copaciu_1996 explică:

Dar mi-a zis un prieten ca la Cargus poti sa deschizi pachetul sa vezi ce e inauntru, la fan courier nu poti. Mi-a zis ca a stat cu emotii sa ii vina consola de jocuri ca nu stia daca e teapa sau nu, ca nu i-au dat voia sa desfaca pachetul prin fan courier.

| suntserios a răspuns (pentru Alex_Copaciu_1996):

Nici la cargus nu iti da voie