| popmirgea1999 a întrebat:

Carui/caror de aici le place ciclismul montan?
Care este parerea voastra despre acest sport?

3 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Sincer imi place mult, si il practic de cate ori am ocazia mai ales ca stau la tara, este relaxant placut dar si sanatos si de cele mai multe ori plin de adrenalinabig grin

| muhuaxela a răspuns:

Si mie imi place. Iti pune tot corpul ijn actiune, plus creierul actioneaza si el. Echilibrul care trebuie sa-l mentii...si este un sport ce tine si de adrenalina. De cate ori am ocazia, nu ratez sa merg cu bicicleta pe munte/deal.

| Ursoianu23Ovidiu a răspuns:

E un sport foarte frumos.