| ALEXICAmarketing a întrebat:

Cat ati plati un meserias sa va monteze 2 termopane luate de la Dedeman?

Răspuns Câştigător
| raducristian1 a răspuns:

Pretul la un geam este de 80-100 lei, iar la usa 120-150 lei.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La intelegere.
Depinde foarte mult de pereti, gradul de finisare, dorit, etc.

De obicei, astfel de lucrari (in constructii) se calculeaza pret manopera = pretul materielelor, in care se face si finisare completa (mai putin zugravitul).

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Daa este la etaju din 12 : 150-250 euroi de bucata cu tot cu finisajele exterioare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 bere rece si 200 de lei.

| missfatadelatara a răspuns:

A) Mari: 150 lei bucata

B) Mici: 100 lei bucata