| Marcela46 a întrebat:

Cat costa ca imi duc telefonul la reparat pe problema ca mi l-am resetat dar nu pot sa trec de confirmarea emailul?

8 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

De ce nu poti sa confirmi email-ul? Daca mergi la service, vor trebui sa iti inlocuiasca placa de baza, si cred ca va dura.

| Skippy223 a răspuns:

Cum adica nu poti sa treci de confirmarea email-ului? Nu cred ca e aia problema de dus la reparat. Poat te putem ajuta noi sa nu mai dai bani degeaba.

Iti da un mesaj de eroare?

| Marcela46 explică (pentru Skippy223):

Pai imi cere email ului care a fost sincronisat anteror pe dispozitiv

| Skippy223 a răspuns (pentru Marcela46):

Si tu nu mai ști mailul? Poate este sincronizat pe numărul de telefon și dacă dai pe cont uitat sau parola uitata, nu ai opțiunea sa iti trimită un mesaj? Sau poate o adresa de mail alternativa?

| Marcela46 explică (pentru Skippy223):

Nu,nu il mai stiu am incercatcu numarul de telefon si nu merge

| Skippy223 a răspuns (pentru Marcela46):

Uite, incearca asta:
http://freetipstricksnews.blogspot.fr/......ount.html.

Daca nu ai incredere, aici sunt rezultatele scanarii de virusi a site-ului, daca vrei sa te asiguri inainte sa intri pe site:
https://www.virustotal.com/......489693387/

| mezeisilviu a răspuns:

Ce telefon ai si stiu ce problema ai daca te ajuta is las un link pentru Samsung
https://www.youtube.com/watch?v=TboC87CQCs0&t=54s

inca ceva daca i Allview nu mai incerca

| MarinaMaia a răspuns:

Eu am dat 40 de lei, am patit asta acum doua luni si l am fus la service. Mentionez ca am Samsung Grande Prime