| emma23 a întrebat:

Cat costa o pereche de ochelari 3D?

Răspuns Câştigător
| Antaury97 a răspuns:

Sunt ochelari 3D cu 3sau 5 lei de prin reviste sau magazine de pe strada, dar nu sunt buni, nu se vede deloc 3D, doar putin mai colorat.

Sunt ochelari 3D de sticla exact ca cei de la Cinema, costa aprox 30 lei, gasesti pe net, sau prin altex sau magazine din astea. Cauta pe www.okazii.ro
acolo gasesti ochelari 3D de calitate care se vede fix ca la Cinema.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IovanutAlin a răspuns:

Ia-ti din diferite reviste 3d sau daca vrei dinaia super performanti du-te la cinemau din oras si intrebal p ala d la casa daca ai putea sa ii cumperi sau sa dai comanda dar sa te astepti la preturi p masura laughing

| jessyka_9063 a răspuns:

7 leibig grin

| ralfy123 a răspuns:

Eu sunt din timisoara si am fost la al 5-lea film 3d al meu si cad sa plec a zis acel om doriti sai luati cu 2 lei 50? Si i-am luat pana acum nu au mai facut asa dar am auzit ca is tare scumpi daca i cumperi de altundeva!

| AdriaNNN a răspuns:

500 lei.
Am vazut eu in Cora.
http://fripta.com/u.php?user=AdriaNNNKid