| stefan17 a întrebat:

Cit ar costa o pereche de ochelari 3D?

Răspuns Câştigător
| AnneeQ a răspuns:

Ochelari red/cyan
1 buc. = 5 lei
Ochelari green/mangenta
1 buc. = 5 lei
Set red/cyan + green/mangenta +
1 set = 10 lei

5 răspunsuri:
| cataalecs96 a răspuns:

pai depinde ce model vrei sa-ti iei daca iti iei din aia din hartie pretul nu depaseste 15 lei iar daca iti iei de aia mai tari tretul poate sa ajunga la 60 lei

| DanDannn a răspuns:

Depinde de ulde il iei. De la librarie cam 2.5 lei, respectiv 3 lei.
Daca iei din magazinele mari cam 5 lei.

| david80 a răspuns:

Pai depinde eu mi-am luat la 8 lei se gasesc la chioscuri

daca vrei calumea sunt 200 lei ca am facut eu comanda

| Needle a răspuns:

Pai depinde de care...eu am o pereche dar nu este prea performanta...am dat 3lei pe ea

| Laviiiiii a răspuns:

Daca sunt mai scumpi nu inseamna ca sunt mai buni! Tot 3D se vede ia-ti si tu de la chiosc eventual cu vreo revista ca sa vezi efectulwinking