| Josephe a întrebat:

Cat costa o rencarcare de 6 euro?

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

30 de lei.5 lei/euro.Asta daca te duci sa incarci direct de la aparat. Daca te duci la benzinarii e vreo 32 de lei.

8 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Eu cred ca 2, 50 eurorolling on the floorrolling on the floor

| Outspoken2 a răspuns:

Uite...acum un euro este 4, 3, lei cam atat iar tu nu trebuie decat sa inmultesti 4, 3 cu 6 si vei afla raspunsulwinking...

| TotLora a răspuns (pentru Outspoken2):

Unde incarci tu cu acel pret? De TVA si adaos comercial ai auzit mama draga? Asa ca mai informeaza-te si apoi vino sa fii ironic cu altii.

| Outspoken2 a răspuns (pentru TotLora):

Eu cel putin atat am auzit ca este un euro!winkingApropo nu sunt maica-ta.

| a1doru a răspuns (pentru Outspoken2):

Corect.rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| suntXtare a răspuns:

30 de lei sau 32 de lei de la orice magazin