| SarpeAF a întrebat:

Cat costa sa dau de permis?
Daca aveti idee si mita cat mai e si aia laughing...

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Prietene, nu imi doresc ca familia mea, sau prietenii mei sa gaseasca pe drum un tampit ca tine care isi cumpara permisul in loc invete.

| CJ23MDL a răspuns:

Depinde de oras.de exemplu in cluj ajungi la 11 milioane scoala + toate taxele.la mita sa nu te gandesti pentru ca daca prinzi pe un politist mai dur nu iti vei mai lua niciodata permisul happy bafta

| SarpeAF explică:

Nu vreau sa dau mita dar am crezut ca asa se face (pe langa pretu' normal se mai baga si ceva in buzunar) si un idiot ca Minks a inteles gresit