| waXonwaXoff a întrebat:

Cat costa un ceas casio MTP-1123A-7B nou-nout(luat din italia) original (l-am primit in cutie cu tot cu acea carticica, de acolo am aflat si ce model e.)? Ce stiti despre firma casio? Poza e pe net.
Raspuns urgent!
http://www.casio-europe.com/resource/images/watch/LTP-11 29A-7BEF.jpg
ciudat in linkul poezie e scrif alt nmodel. Dar va asigur ca asa arata, desi in carticica scria MTP-1123A-7B. Aveti idee de ce?

1 răspuns:
| Minnie a răspuns:

Eu am o parere f buna despre aceasta firma.Am cumparat pana acum 3 ceasuri barbatesti si sunt excelente la raportul calitate/pret, ba chiar as zice ca sunt ieftine avand in vedere cate "stiu" sa faca si cat "traiesc" pe mana cuiva care are grija de el.Toate le-am luat cu rezistenta de 200m pentru a rezista la salturi in apa si nu e nicio problema cu niciunul, au fost folosite la "greu" la sarituri! Si avand in vedere experienta, nu ma opresc aici cu cumparatul! Deh, mie si sotului ne place sa facem cadouri "durabile" iar legat de ceasul tau http://translate.googleusercontent.com/......ranslate_c