| kenzo a întrebat:

Cat de repede va sunt aprobate raspunsurile? Eu sunt inscris de 30 min, am raspuns la cateva intrebari, insa toate sunt in asteptare de ceva timp. Merci.

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Esti nou pe site si de aia.Toti am patit asa la inceput happyAi sa vezi ca dupa mai multe raspunsuri o sa ti se aprobe.
Mie cum scriu.Cum gata se aprobawinking

5 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Ai si tu rabdare putin...imediat.

| Bishop a răspuns:

Mie mi se aproba imediat. happy

| kenzo explică:

Multumesc pentru raspunsuri! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti nou, s-ar putea sa astepti si o zi big grin
dar dupa 30 de raspunsuri, ti se aproba imediat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Toate întrebările şi răspunsurile trec printr-un filtru de siguranţă.
Dacă nu sunt probleme în conţinutul lor de natură să denigreze imaginea persoanei, jigniri, etc. ele vor apărea fără restricţii.
Totul constă în răbdare.
Poţi citi: Termeni şi condiţii sau te poţi adresa la: contact@tpu.ro pentru orice problemă ivită.
Cu multă plăcere.
O zi bună.
Pa, pa.