| Chillcs a întrebat:

Cat dureaza sa imi scot cazierul? Daca platesc taxa de urgenta se poate elibera mai repede?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Daca esti din aceeasi localitate ti-l dau si pe loc, daca esti din alta localitate poate dura maxim 3 zile si atunci trebuie sa platesti taxa de urgenta daca-l vrei mai repede.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cezarul a răspuns:

Salut!
Eu acum doi ani cand am avut nevoie de cazier pentru actele inceperii scolii de soferi mi l-a dat pe loc am platit o taxa care nu e f. mare happy

| Masculin98 a răspuns:

Se elibereaza pe loc. Funda?