| asdaf a întrebat:

trebuie sa imi scot cazierul de la scoala de soferi si pentru asta am nevoie de 2timbre fiscale la 1leu sau 1 la 2 lei... iar la mine in zona nu se gasesc timbre fiscale pe nicaieri :/
exista o alta modaliate prin care sa imi fac cazierul?
sau sa platesc o taxa ceva in loc de acele timbre.

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Platesti la primarie o taxa de 2 lei, la taxe, impozite, in primarie, 10 ron la finante.la primarie taxa de 2 lei suplineste timbrul.cu chitantele te duci la cazier.

2 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Astea se gasesc la posta sau la cec si nu cred ca poti fara ele