| Andrei199114 a întrebat:

Salut, trebuie sa imi fac buletinul de urgenta, am fost programat trebuie sa mai platesc o taxa? Sau se poate fara.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la circa finaciara din judetul tau si cere sa platesti taxa pentru cartea de identitate (preutul este undeva la 10-12 lei) dar programarea pentru ridicarea lui poate dura cateva saptamani, daca sunt foarte aglomerati.

1 răspuns:
| 1997onur a răspuns:

Eu am plătit 10 lei taxa apoi mi-am depus documentele necesare pentru buletin și apoi am așteptat 42 de zile pentru buletin cartela și mi-am făcuse programare online prin gmail de pe saitul lor