| Andrei_Mircea_1998 a întrebat:

Cat m-ar costa sa trimit un pachet din SUA de aproximativ 10kg pana in Romania. Timpul maxim in care sa ajunga coletul as vrea sa fie maxim 14zile.

2 răspunsuri:
| MihaiTT a răspuns:

Ca sa te incadrezi in cele 14 zile trebuie sa alegi international air cu dhl, ups, sau fedex iar in functie de greutate si volum iti calculeaza pretul.
Da un search pe google gen "dhl shipping calculator" si gasesti pe siteurile lor formulare care le completezi si-ti da o valoarea pentru datele introduse