| HardCore7750 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu cat de incredere e Posta Romana?
Si ce trebuie sa scriu ca sa ajunga coletul la cumparator?
As vrea un exemplu de formular, cum trebuie scris un formular fix ca cel care trebuie scris sa ajunga coletul la cumparator
Cat costa sa trimit un telefon?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Alexandrughita a răspuns:

Este de incredere. am comandat de multe ori ceva dupa internet si am primit prin posta. recomand datorita pretului scazut de transport. cate despre formalitatile de trimitere a unui colet, te pot ajuta cei de la ghiseu

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa scrii pe cutie doar adresa destinatarului
coletul ajunge in max 5 zile
pai taxele postale in jur la vreo 8 lei

| AlexandraNyco11 a răspuns:

Posta romana e de incredere! Dar te-as sfatui sa nu trimiti un telefon!