| Th3Li0N a întrebat:

Cat pot sa cer pentru calculatoarele acestea sau daca leas duce la un depozit de PC cat as primi pe ele? FUNDA
Calculator1
Procesortongue4 3GHZ
RAM:2 GB DDR2
VIDEO:INTEL GMA 990 128mb
AUDIO: REALTECK HD Highd Definition
Are 4 sisteme de racire
Are 8 usb
STARE FOARTE BUNA
Lam cumparat in vara nou nout arata impecabil! am garantie 6 luni!
MONITOR:FUJITSU SIEMENS 17inch este integrat boxe in el
MOUSE:l-am cumparat de pe E-mag este gaming firma A4Tech
TASTATURA:model vechi, folosita Compaq
BOXE PC:Boxe Serioux BOOM 500W contine TUB DE BAS SI 2 BOXE garantie 6 luni
CALCULATORUL 2 TREBE SCHIMBAT WINDOWS
CONTINE:
Procesortongue4 2,8GHZ
RAM:512 MB DDR1
VIDEO:64MB
AUDIO:REALTECK STEREO
ARE 3 Sisteme de Racire
Are 8 USB
STARE FOLOSIT culoare ALB

1 răspuns:
| cqalin a răspuns:

Ar fi ok daca ai pune mai multe detalii la primul, placa baza cat admite de ram, pentru ca 2 e destul de putin, de cat e hardul, ce placa video admite ca un Intel gma e slabuta. In fine asa cum le ai tu puse pe primul mai mult de 300€ nu cred ca ai primi, iar pe al doi-lea, eu zic sa te multumesti daca cineva iti da 100€.
Tinand cont de tema informaticii in care peste noapte apar modele mult mai performante si scad preturile la cele vechi eu zic sa incerci sa le pui pe site-uri de vanzare si sa ai noroc sa le vinzi

un salut