| Vernusio a întrebat:

Cat timp trebuie sa inveti ca sa iei bacul?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa inveti doar lectiile pentru subiectele care ti se dau la examen. happy

| Freya1 a răspuns:

Pana reti ce citesti

| Crackman a răspuns:

De prin decembrie dar trebuie de 3 ori pe sapt la toste materiile

| Iunix a răspuns:

Cu o zi înainte de fiecare probă între orele 22:00 și 02:00.

| Raniaa a răspuns:

Depinde de tine, eu am invatat tot in 3 luni happy

| anonyymuusss a răspuns:

Sa iei nota de trecere, cred ca 3 săptămâni. Sa acorzi câte 1sapt pentru fiecare materie, dar chiar sa înveți atunci cât de mult poți tu. Dacă vrei in schimb o nota in jur de 9, 5 ai putea sa iei in serios materiile pentru bac din clasa a 11 a.

| KlArt a răspuns:

12 ani!

| Denision99 a răspuns (pentru KlArt):

Te contrazic!
Dacă ai ambiție, o poți face repejor.

| KlArt a răspuns (pentru Denision99):

Am plecat de la premiza că nota dorită este 10. Repejor faci doar recapitulare.

| Denision99 a răspuns:

Depinde de tine, depinde cum acumulezi informațiile și depinde de munca pe care o depui.
Eu unul în 5 luni de zile, am putut să urc de la nota 5, 6 la 9 chiar și 10. Deci, depinde de ambiția ta.