| AnneSweet a întrebat:

Cate puncte costa vodafone455 la Vodafone lol laughing? vreau sa-mi iau telefon nou plase sorry categorie dar e cea mai vizitata

1 răspuns:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Vreo 1500 de puncte + 30 de lei.Dar am si eu telefonul` de la craciun si pot zice ca-i praflaughing.Dar praf rau nu praf.
Camera de 1, 3, memorie foarte foarte putina, fara teme, fara jocuri si are doar mini opera 4, 2 si aplicatii facebook.In rest e vai de el.Nu ti`l recomand dar daca il doresti asa tare ia-ti`l dar vei regreta mai tarziulaughing. Touchscreenul e mai tampit, reactioneaza mai greu.