| Bogdan1o a întrebat:

In primul rand scuze de categorie, dar e cea mai vizitata am un telefon Samsung galaxy 3, i5800 si de cateva zile nu mai pot sa descarc nimic din market, de fiecare data si de oride cate ori incerc, imi da o eroare... dawnload unsuccesfull, plase try again... am incercat o multime de chestii de pe net dar nu merge nimic, nu mai stiu ce sa fac....imi vine sa-mi arunc telefonul pe geam de nervi problema e doar la market, daca incerc sa descarc de pe net direct sau din Samsung app, pot descarca, dar eu vreau niste aplicatii si jocuri din market va rog ajutati-ma! crying(((

1 răspuns:
| Dimas a răspuns:

Formeaza:
*2767*3855#
...dupa ce ai format nu mai apasa nimic...telefonul se va restarta automat dar trebuie sa astepti vreo 2 minute(daca nu se restarteaza atunci peste vreo 5 minute dai start tu)
din telefon va fi sters tot (copiaza undeva contactele daca nu le-ai blocat si pe ele)
si telefonul va fi ca nou

la galaxy nu am incercat aceasta metoda dar cred ca va merge