| Lol_1641 a întrebat:

Cate raspunsuri castigatoare imi trebuie pentru a deveni "Expert TPU"!?! *dau fundita*winking

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Pentru a deveni expert trebuie sa ai minim 500 de raspunsuri. Nu conteaza neaparat numarul funditelor, cat procentajul. Imparti numarul raspunsurilor la numarul raspunsurilor castigatoare si in functie de rezultat vezi daca ai merita sau nu. Trebuie sa ai un procentaj bun. Si apoi, acesta nu e singurul criteriu. Trebuie sa demonstrezi ca stapanesti mai multe categorii si ca ai un caracter frumos. Degeaba ai 200 de fundite daca toate sunt din categoria Beauty & Fasion sau raspunsuri simple la intrebari banale.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este un număr exact ci ajutorul oferit prin consistenţa răspunsurilor, activitatea de pe site, respectul faţă de ceilalţi care sunt pe site logaţi sau nu (anonimi).
Pa, pa.

| Arthur a răspuns:

Nu contează numărul fundiţelor. Criteriile sunt nebuloase.

| Flav a răspuns:

100$ si ne descurcam noi.thinking

| Silvia a răspuns:

Oooo. Păi multe.Peste 5 mii.thinking

| shadovv a răspuns:

Multe

| MichelleC a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa stii sa gidili orgolii, altfel slabe sperantewinking