| IssabellaLoLa a întrebat:

Cate raspunsuri si raspunsuri castigatoare iti trebuie pentru a deveni Expert TPU?

sau sa o luam altfel:

Cum se poate ajunge expert TPU?

funda!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adminii te fac expert în urma voturilor celorlalți useri, dacă ai calitate în răspunsuri, activitate constantă și respectarea regulamentului acestui site
Succes!
Pa, pa.

evenso
| evenso a răspuns:

"Trebuie sa aiba cont pe site de mai mult de 4 luni si sa fi oferit peste 500 de raspunsuri, necertate cu regulile limbii romane. Mai trecem pe lista si respectarea regulilor comunitatii, un dram de maturitate si asta-i tot."

http://www.tpu.ro/blog/?p=3051

| tigrutacrinuta a răspuns:

Trebuie sa ai peste 1000 de raspunsuri castigatoare!
Sper ca te-am ajutat