| ---droid-kid--- a întrebat:

Cate raspunsuri castigatoare trebuie sa ai pentru a deveni expert TPU?

Răspuns Câştigător
| nebuna0cu0acte0in0regula a răspuns:

laughingnu stiulaughing
nu's expertalaughing

5 răspunsuri:
| emima a răspuns:

La cety folosseste fii tu insuty

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

happypoti avea si 150 :p
depinde de punctele care le primesti pentru raspunsuri, clasamentul:*
etc.:X
succes

| YLLL a răspuns:

Nu ştiu
500 parcălaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza cate raspunsuri castigatoare ai. Daca devii expert sau nu se decide dupa felul in care raspunzi...raspunsuri cat mai serioase si concrete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu de asta se tine cont laughing

scrie acolo, la "intrebari frecvente", in dreapta sus... daca te implici cu raspunsuri cat mai serioase/folositoare, sa ai minim 500 de raspunsuri per total, cel putin 2 luni pe site...sa nu intri in conflict cu alti useri sau sa jignesti pe careva...

eu una prefer voturile. funditele... ceva de forma... dupa voturile primite iti dai seama daca esti util pe site sau doar consumi aeru' degeaba.si nah... daca mai primesti si mesaje private in care cineva iti multumeste, ca i-ai fost de folos...love struck mult mai mare satisfactie ai happy