| 13DoXy13 a întrebat:

Cate tipuri de internet cunoasteti?
Care sunt cele mai bune?

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Internet mobil prin satelit(stick-uri Vodafone, zapp)
Internet ADSL (prin modem, clicknet)
Internet prin cablu (diferite firme de cartier)
Internet prin fibra optica (RDS)
Internet prin wireless (se folosesc routere wireless pentru transmitere)

| 13DoXy13 explică:

Mai astept...pareriiii...

| Kissy123 a răspuns:

Safari

internet explorer

opera browser

mozila firefox

internet explorer 8

google chrome

Eu mereu folosesc operabig grin

pls fundapuppy dog eyespuppy dog eyes

| JungHaYo a răspuns:

So credeti voi ca google chrome e bun mia virusat complet calculatorul.mozil firefox e mult mai bun.

| Ovidiu200 a răspuns:

La ce te referi? La browser? ( Firefox,Opera,Chrome,IE) La Firme care ofera Internet? (RDS, UPC, Clicknet) sau la ce o spus si Seth89 cu Internet mobil prin satelit(stick-uri Vodafone, zapp)
Internet ADSL (prin modem, clicknet)
Internet prin cablu (diferite firme de cartier)
Internet prin fibra optica (RDS)
Internet prin wireless (se folosesc routere wireless pentru transmitere)

| ℓαℓу1999 a răspuns:

Nu sunt chiar multe, dar eu cred ca cele si cele mai bune sunt:GOOGLE CHROME si OPERA