| DeeaBiby98 a întrebat:

Ce acte iti trebuie ca sa iti poti lua cainele in Anglia?

2 răspunsuri:
| Joker11 a răspuns:

Multe multe multe, foarte multe.

| angelpettransport a răspuns:

Daca aveti nevoie de transport din Romania spre Anglia pentru catei sau
pisicute va putem ajuta cu mare drag.Suntem o echipa de iubitori de animale cu experienta in domeniu. Avem TRACES, suntem autorizati DSV pentru calatorii de lunga durata, soferi cu atestate plus toate conditiile necesare animalutului ca sa ajunga la destinatie cat mai usor posibil. Avem contract cu cei din Anglia
si suntem autorizati si de acolo pentru primire de caini si pisici.
Detalii la tel 0731563093 sau email cornel.stancu82@gmail.com