| robert00112 a întrebat:

Ce alageti dintre o tableta cu windows sau o tableta cu android sau ipad air si de ce?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPad air: E mai frumos, mai rezistent, mai de fite, mai destept, are mai mult spatiu...

| Chamberlin a răspuns:

Mie imi place mai mult Android dar in mare parte Ipad air mai bun.

| andreicaia99 a răspuns:

Cea cu Windows. eu am asa ceva si iti spun ca jocuri ai multe ca si pe android poti face proiecte lucrari etc. eu am Toshiba encore si vreau sa iti spun ca s-a meritat. eu am prins-o la reducere dar oricum iti spun ca merita din plin. are 1, 8 ghz 2gb ram 2 camere fata-spate etc

| Blaesar a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu ea. Daca iti place sa faci chestiile simple(filme, muzica, net, joace), o sa zic iPad, pentru ca, oricat as uri Apple, e o tableta foarte faina care "duce" multe si arata al dracului de bine. Daca iti place sa modifici setari si sa-ti bagi nasu' in fiecare coltisor, alege Android. Cat despre Windows, aia chiar nu s-au prins ca nu se pricep la sisteme de operare pentru dispozitive portabile...

| Exposito1 a răspuns:

Ipad Air are cel mai simplu sistem de operare, la cele de la Apple se lucreaza cel mai mult din punct de vedere al optimizari.