| DDCC a întrebat:

Pentru cei care aveti tableta ipad: cu ce este mai buna decat o tableta android? A meritat sa o luati?
Eu am un ipad 9 2021 10. 2inch si ma tot intreb daca a meritat sa o iau (adica daca nu era mai bine sa fi luat o tableta android in schimb).

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Ia si una android si apoi vei stii, asa o sa vezi diferenta.
Te scutesc eu daca e sa mai faci comparatii cumparind.Cu tableta android o sa ai probleme mai mereu laughing pe cand cu cea de la Apple mai deloc.
Cam despre asta este vorba.Tu o sa ai tableta aia si 10 ani, poate si mai mult, pe cand una de asta android ce spui, o sa schimbe aia 4-5 cit tii tu aia de la Apple.
Deci este vorba despre calitate, ioara calitate se plateste ca orice luc ru. Vrei de alea ieftine ia, dar o sa le schimbi la 1-2 ani si probleme mai mereu la ele.