| anonim_4396 a întrebat:

Ce alte programe in afara de mozila sau internet explorel mai sunt?
Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu mai stiu de Opera si Google Chrome.In calculator am Internet Explorer, Opera si Mozilla Firefox, dar folosesc Mozilla pentru ca mi se pare cel mai rapid.

| Gregory a răspuns:

Salut! Pe lângă cele menţionate de colegii mei, mai sunt şi Maxthon, SeaMonkey, Camino, Konqueror, K-Meleon, Galeon, Amaya, Flock, Netscape Navigator, NetSurf, Avant, iCab, Sputnik, Epiphany, Phoenix, Links, Voyager, AWeb, Arachne, OmniWeb.
Baftă! happy

| Alex_9605 a răspuns:

Google Chrome, Safari, Opera.Astea fac parte din topul 5 al celor mai rapide browsere de navigatie pe internet in care intra si Internet Explorer si Mozilla Firefox.