| Torreto a întrebat:

Intrebarea de astazi este urmatoarea:
Cand is pe google (internet explorel, mozila etc.)ma tot deranjeaza ca imi apare invidia, java, Adobe raider (porcarii etc.)Cum fac sa nu imi mai apara?

Răspuns Câştigător
| nicusor95 a răspuns:

Pai cred ca iti apare sa instalezi Adobe flash player.e folosit sa redai videoclipurile de pe net sau jocuri deci nu sunt porcarii.mai bine actualizeaza tot ce iti cere.

| Torreto explică (pentru nicusor95):

Am actualizat alea dar acum imi apar femei si...

| nicusor95 a răspuns (pentru Torreto):

Mai bine chemi pe cineva care se pricepe. Din ce prodrame ai enumerat tu, nici unul n-ar putea duce la ce zici tu acolo.