| CapitanuSemafor a întrebat:

Ce are lumea cu Okazii.ro? Am tot vazut oamenii care spun chestii de genul "porcaria aia de okazii.ro" etc.

Pana la urma este un site bun, corect? Nu vad de ce il uraste lumea, eu chiar vroiam sa il folosesc sa vand cate ceva... ce site-ri poate mai populare decat okazii.ro mai stiti?

2 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Nu, nu mai e niciun site mai bun dar ce are lumea cu el? Fiecare site este special intr-un fel anume dar asta nu inseamna ca trebuie sa-l judecam asa. Si eu am avut aceasta ocazie si nu a fost vina mea ca lucrul ala s-a stricat pe drum fiindca poate el n-a avut grija de el si asta se intampla mai mereu. Site-ul e foarte bun! Oamenii nu ar trebui sa gandeasca asa despre nimic, sincer. Si nici eu nu stiu un site mai frumos ca Okazii.ro.

| Tanasescu a răspuns:

Eu cand am comandat un Hard Disk de la Okazii.Ro au zis ca e bun, ca e in regula si au facut si teste. Dar cand a venit Hard Diskul a venit stricat(La tinut in buzunar pe drum)=Asta nu inseamna ca Okazii.Ro e prost. Dupa cum gandesc eu.Se mai intampla lucruri ca accestea.Si nu mai stiu un sait mai popolar ca Okazii.Ro