| Rallu a întrebat:

Ce arome are berea Redd's in afara de lamaie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 3 Redds deocamdata: red, Apple si sun. Redds Sun are gust de guava si lime, iar Apple logic de mere. Apple e cam necunoscuta desi cred ca e cea mai buna...

10 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Eu doar cu lamaie stiu. Mai poate avea aroma de bere laughing

| dhraqull a răspuns:

Sunt fata si imi place berea adevarata nu sucul cu putin alcool numit Redd's.

| oricine a răspuns:

De lamaie si tot o aroma... dar mai dulllceee!:XX:X:.

| Eclipse_8761 a răspuns:

Redd’s Fresh şi Redd’s Sun. Prima este o bere cu aroma naturala de lamaie, iar cea de-a doua cu aroma de guava si lamaie verde.

| Eclipse_8761 a răspuns:

Revinbig grin Exista intr-adevar si Redd's Red cu zmeura si Redd's Apple cu merebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are gust de sampanie drooling

| Eu.si.atat a răspuns:

Nu cred ca mai sunt si alte arome in afara de lamaie.thinking

| Bya` a răspuns:

Berea Redd's
love struck
Are un gust format dintr. o bere cu sampanie si lamaielove struck
Dupa mine si sunt fata spun ca este cea mai buna berelove struck
I love thislove struck
cy`a

| kyda bwai nene a răspuns:

Lamaie, cirese, si cred ca lamaie verde love struck
ador berea aia mai eles bergembier tropical love struck

| Beatriceleelena a răspuns:

Cu mere, cireșe, coacăze, zmeură și atât știu eu dar probabil că mai sunt happy