| Mihai875447 a întrebat:

Exista tigari cu alte arome in afara de mentol, măr si lămâie? Da sa nu fie trabuc ca vomit de la alea!

7 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Există cu o grămadă de arome dar toate sunt la fel de scârboase. Ori e tutun ori e salată. Prin magazine am văzut des Djarum cu cireşe, oricum în pieţe găseşti la contrabandă ce aromă vrei tu.

| DeathOfDreams a răspuns:

Djarum, cherry.
Poți să-i lingi și filtru, are gustu' ăla mișto.

| Justme111 a răspuns:

Deocamdata nu dar mai este cu 2 feluri de menthol. Mix de menta. Sincer. Trabucurile cu rom sunt geniale. Au miros anciocolata si sunt si la gust bune. Daca ai de gand sa incerci, sa nu le tragi in piept (trabucurile)

| Mihai875447 explică (pentru Justme111):

Faza e ca nu suport deloc trabucurile

| Justme111 a răspuns (pentru Mihai875447):

Mai sunt in mall cu visine. La gust, cand tragi din ele sunt ciudate dar dupa ce tragi si pui limba pe buze, o sa qi un gust de visine super bun

| daywalker23 a răspuns:

Da...foarte multe, cu branza, ciocolata, vanilie, capsuni, trandafiri etc (in Romania nu stiu)

| Zorok a răspuns:

Din cunostintele mele, nu.