| anonim_4396 a întrebat:

Ce asteptati, stiind ca nu va veni niciodata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa dispara prostia, pudibonderia, agramatismul, ipocrizia, superficialitatea, lipsa de cuvant si onoare, materialismul etc etc. Ce nebun si eu, nu?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Momentul in care voi spune in fata intregii Romanii anumite lucruri si toti, umili fiind, vor raspunde in cor : Are dreptate.

| Cretaker a răspuns:

O Romanie mai buna.

| Raiden a răspuns:

Pastila care va vindeca toate bolile. happy

| Piticaaa a răspuns:

Astept sa am o familie fericita, mama si tata sa nu se mai certe... nu se va intampla niciodata.sad

| georginika a răspuns:

Imi astept tatal care stiu ca nu va mai veni niciodata [a murit anul trecut broken heart] si copilaria.

| Adelina04 a răspuns:

Pe bunica, moarta de 7 ani I don't want to see

| Asdffd a răspuns:

Se demisioneze Boc si Base oh go on

| CrucifiedCountess a răspuns:

"Asteptarea" mea nu-i mare deloc. Am avut un "lucru", a plecat, a revenit sub alta forma, si iar a plecat. Si mai revine. Dar niciodata ca prima data. Ai inteles ceva?
Jur ca n-am baut decat Pepsi.

| Macriii a răspuns:

Sa citesc gandurile ca sa vad ce cred oamenii despre mine!

| rebela a răspuns:

Cred ca astept schimbarea trecutului, dar niciodata nu as putea sal schimb si as astepta ca cei dragi mie care nu mai sunt printre noi sa ne vorbeasca si sa ne spuna ca acolo unde sunt le este bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil un prieten adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Timpul pierdut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu inca mai astept postasul cu o invitatie la piscina din partea Criticului si o balaceala pe cinste!hee hee