| Morphines a întrebat:

Cum ți-ai dori să-ți petreci ultimele zile din viață, știind când îți va veni sfârșitul?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cred ca l-as ruga pe patronul firmei sa imi cumpere o RD.

| Morphines explică (pentru mgtow):

Ce e RD? laughing)

| mgtow a răspuns (pentru Morphines):

O papusa realistica de silicon care a devenit celebritate in vanzari, numai ca pe criza asta sa adune omu 6500€ nu e usor.

| Morphines explică (pentru mgtow):

6500 de euroi?! Scump, scump, scump! big grin

| mgtow a răspuns (pentru Morphines):

Merita investitia nu imbatraneste deloc e fidela si isi face treaba de minune.

| mona a răspuns:

Alaturi de familie

| Dariusuu a răspuns:

Pe un bloc înalt uitat de lume întins pe spate.

Ar fi perfect.

| Morphines explică (pentru Dariusuu):

Este posibil. Panorama ar fi interesantă.

| Dariusuu a răspuns (pentru Morphines):

Aşa cred şi eu big grin

| Mokaxoxo a răspuns:

Cu parintii si prietenii, mancand ceva gustos si uitandu-ne la poze vechi...

| SalvatoreLeon a răspuns:

Daca te referi la apocalipsa as face de n-am facut in toata viata as incerca orice. Daca as afla ca sunt diagnosticat cu vreo boala ceva si mai am cateva luni macar as face ceva maret pentru a intra in istorie nu e nevoie sa mai dau si detalii ce rolling on the floor

| AlisPretty a răspuns:

1)As vrea sa fac din toate lucrurile pe care le-am facut pana atunci si mi-au placut.
2)As vrea sa vad intreaca planeta
3)As vrea sa imi petrec timpul cu un baiat pe care sa il iubesc si care stiu ca ma iubeste, o iubire adevarata.
4) Sa vad cele mai ciudate fiinte de pe pamant.
5) Sa stau pe varful unia dintre cei mai inalti munti
6) Sa trag cu pistolul
7) Sa zbor cu avionul si elicopterul si sa ma dau cu parasuta
8) Sa conduc o masina de F1.
9) Sa ma duc la un concert al unui cantaret sau formatii straine cunoscute
10)As vrea sa vad si cum este sa traiesti in inchisoare
11)Sa invat sa cant la un instrument muzical si sa dau concert
Si daca mai stau sa ma gandesc mai gasesc atatea lucrui pe care vreau sa le fac.