| MicheilaMicheluzta a întrebat:

Ce ati vrea voi sa va faceti cand veti fi mari?

Răspuns Câştigător
| Bogdan009 a răspuns:

Sa fiu mic (in copilarie)

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt deja adult, îmi doresc să fiu sănătoasă. Societatea actuală nu oferă nimic!
Pa, pa.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Detectiv particular, politista sau ceva de genu, chiar daca sunt fata.ma fascineaza cautarea de indicii, rezolvarea „misterelor".happy
da nu prea cred ca sunt sanse.laughing

| COOLboY a răspuns:

Am mai multe optiuni: DJ, canteret, "presedinte rolling on the floor" (nu, glm), avocat si mai vad ce o sa-mi placa.

| unbaiat_2826 a răspuns:

Să ma fac microlling on the floor

| SameMistake a răspuns:

Hei! :-)
S-a mai pus intrebarea asta de cateva ori: http://www.tpu.ro/trivia-amuzante/tu-ce-vrei-sa-te-faci-cand-o-sa-fii-mare/

| HarryPotterForever a răspuns:

Hey! Cand o sa fiu mare, vreau sa devin arhitect peisagist. Mi-am promis de mult vazand ca unii oameni merg la munca doar sa castige bani ca eu nu voi fi la fel. Voi merge la muca sa castig bani, sa ajut si sa fac ce-mi place. Meseria de arhitect peisajist este una deosebita si cel putin pe mine ma caracterizeaza. Sper ca te-am ajutat

| Mirrrra a răspuns:

Mai mari.