| FunKesha a întrebat:

Ce cadou ar fi potrivit pentru o mama de Craciun? Cel mai potrivit cadou

Răspuns Câştigător
| iuandfto a răspuns:

Mamele sunt cele mai fericite cand primesc ceva simbolic de exemplu o rama cu o fotografie cu voi 2 sau cu toata familia. Dar ai putea sa-i iei o bratara sau niste cercei de argint (daca ai posibilitatea poti sa-i iei si de aur). Eu am vorbit cu toata familia si am hotarat sa mergem la mall si fiecare sa-si cumpere ce vrea. Daca mama ta nu se da in vant dupa bijuterii poti sa-ti strangi bani si dupa sa-ii dai ei sa-si cumpere ce vrea. Mult noroc.

3 răspunsuri:
| mihainicula a răspuns:

Ceva makeupuri.

| alice_7857 a răspuns:

O fotografie inramata cu voi doua sau incearca sa cauti o diploma :cea mai buna mama. scrie-i si o scrisoare de genu ce mult insemni pentru mine

| BuryBerry a răspuns:

Dupa parere mea: o farfurie cu fursecuri facute de tine...impreuna cu o felicitare facuta de tine
Nu cred ca mamele apreciaza cat costa cadoul ci faptul ca este facut de tine