| Oyasumi a întrebat:

Ce cadou as putea lua unei persoane de 24 ani, barbat?
Nu ceva doarte extravagant...dar ceva bun si serios.
Dati-mi multe ideiwinking

Cea mai buna idee ii dau Funda :*

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Un portofel elegant.

9 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Un set de butoni si un ac de cravata.

| MaxKiller911 a răspuns:

Pai ii poti cumpara haine, parfumuri, incaltaminte etc.

| andrw1929 a răspuns:

Parfumuri,camasi,pantalonihappy

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

O câmaşă dacă e o persoană care se respectă ia-i una cu mânecă lungă, o culoare nu foarte pastelată ceva cu dunguliţe subţiri ar merge, dar dacă e o persoană mai adoleşcentină i-ai una cu mulţi nasturi din aceea care se poate face mâneca 3/4 cu ajutorul nasturelui. Îi poţi lua şi un parfum, un spray sau aftershave îţi recomand gama STR8 are un miros cu adevărat bărbătesc. Dacă îi place sportul ia-i o minge sau un articol cu echipa preferată, sunt multe chilipiruri din astea pe piaţă şi nici nu costă mult. Dacă e un tip office ai putea să îi iei un pix metalic din ăla care arată bine. Poţi să îi iei un ceas de mână frumos din ăla mare (îţi vând un pont nu-i,, musai˝ să fie de firmă ce contează e să arate bine şi să funcţioneze). Dacă e din ăsta cu pozele poţi să îi iei un album foto sau o ramă foto deosebit decorată. Dacă e un tip la modă poţi să îi iei ochelari de soare:http://www.google.ro/......tp?/search Poţi să îi iei un portofel drăguţ din piele (nu sunt foarte scumpe), poţi să îi iei o curea din piele. O geantă d´aia de bărbaţi. Poţi să îi iei un vin bun şi vechi. Poţi să îi iei un colier din ăla cu medalion pătrăţos! Ai multe variante.

Fundiţăăă? :)

| Oyasumi explică:

Ceas are de aur, parfum de 400 euro...
si eu m-am gandit la asa ceva, haide-ti idei este foarte glume, alte propuneri mai aveti?

| AtheistForever a răspuns:

Parfumuri, O cravat, o camesa, o minge, lengerie intima, ochelari,

| Evelinaaaa a răspuns:

Un ceas sau un parfum.

| mihaif a răspuns:

Un ceas

| FlaviusHd a răspuns:

Un set for men pentru barbati