| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac unei femei de 50 de ani? ceva original si modern. ea este casnia...si nu prea stiu ce ii place
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

PHai... oRiginAl... >:O. gandeste. gandeste. thinking
____________________________
nu trE sa ii duCi o bukatA din luNa ke' ca sa fi oRiginala. straight face persOnalizeaza cAdou. astHa il fAce oriGinal thinking
de Ex:
-ii ieI o floAre saU 2 la care le adAugi un gHiveci, pe care ii scRii o dediCatie(in facut. de ruDenie sau relAtzie).
-un saCou =ca dAca ii mIkutz peste bust iL poAte tine deschis.deki oRicum il poAte purta, dar la el adAugi o brOsa sau o fundita blushing
-o gEanta/pOseta. la care adAugi U o cUrelusha sau oAr scrii un biLet si o pUi lanGa ea.
-un sEt de biJuuterii, pe care lipesTi ceva marUnt si drAgutz(sau le dai simPle)
-ii poti luA nisTe perNe decoratiVe frUmushele. la care cosi ceva.
__________________________
sAu. siMplu' ii dUci o sticla de ceva si un plIk de baNi smug
aaaaa.a.aa. aaaaaaaaa. apr. la muLtzi ani! :]
____________________________
... traficant inascut...

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O carte de bucate sau o carte de citit!
Pa, pa.

| gigel68 a răspuns:

Un set de tigai... sau cratite.

| gigel68 a răspuns:

@MaXim1trafic0de1drogusoare, vezi ca sunt niste intrebari despre metode de sinucidere, ia si incearca toate metodele de la raspunsuri, poate-poate reusesti.

| AIKOcaNoNYu a răspuns:

Daca zici ca e casnica, si ca are 50 de ani, ai putea sa ii cumperi un set de pahare, sau canite pentru cafeahappy