| David_Vaduva_1998 a întrebat:

Ce credeti despre Paradoxuri?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Paradoxurile sunt dovada ne-cunoasterii.

De exemplu, noi invata ca totdeauna suntem deasupra Pamantului, cu capul in sus.
Daca ne ducem din Romania in Noua Zelanda sau Australia, acolo vom sustine acelasi teza, cu toate ca - vazuti din spatiu - vom sta exact invers, cu capul in jos fata de pozitia din Romania. big grin

2 răspunsuri:
| George1337 a răspuns:

Daca Pinochio ar spune si nu i-ar creste inseamna ca ar minti, dar daca ar minti inseamna ca i-ar creste nasul, dar daca i-ar creste nasul inseamna ca n-ar fi mintit de prima data. XD

| Rm12 a răspuns:

Prostii create de oameni.