| anonim_4396 a întrebat:

Ce dorinte vi s-au implinit? Dau funnda raspunului care ma linisteste sunt intr-o stare...

4 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Nu stiu exact ce vrei tu sa ti se indeplineasca, insa iti urez succes.

mie mi s-au indeplinit toate. de fiecare data.

| bybuu13 a răspuns:

Buna, eu mi-am dorit ca un baiat sa se intoarca la mine si asta s-a intamplat a fost cea mai mare dorinta a mea, atunci... laughing

| elisarktis a răspuns:

Mi-am dorit un telefon ca lumea si l-am primit dupa 3 luni mi-am dorit un caine rottweiler si l-am primit dupa 3 ani mi-am dorit camera mea si inca nu am primit-o sad dar urmeaza cam in octombrie

| ShiftyIsXtreme a răspuns:

Mi s-au implinit mai multe dorintetonguestraight face